X

Result Details

Event name: Semaine Olympique Francaise
Date: 24 April 2003
Type:
Club: Hyeres , FRANCE
Classtype:Europe , see more results
Rank Helm First Name Last Name Nation
1 Siren SUNDBY Siren SUNDBY NOR
2 Sari MULTALA Sari MULTALA FIN
3 Sarah MACKY Sarah MACKY NZL
4 Ditte JUUL CHRISTENSEN Ditte JUUL CHRISTENSEN DEN
5 Trine Julie ABRAHAMSEN Trine Julie ABRAHAMSEN DEN
6 Manon BORSI Manon BORSI FRA
7 Larissa NEVIEROV Larissa NEVIEROV ITA
8 Doris WETZEL Doris WETZEL GER
9 Signe LIVBJERG Signe LIVBJERG DEN
10 Maria COLEMAN Maria COLEMAN IRL
11 Carolijn BROUWER Carolijn BROUWER NED
12 Sarah BLANCK Sarah BLANCK AUS
13 Solene BRAIN Solene BRAIN FRA
14 Petra NIEMANN Petra NIEMANN GER
15 Chun Juan XU Chun Juan XU CHN
16 Min DEZILLIE Min DEZILLIE BEL
17 Joana PRATAS Joana PRATAS POR
18 Weronika GLINKIEWICZ Weronika GLINKIEWICZ POL
19 Meg GAILLARD Meg GAILLARD USA
20 Lu CHUN FENG Lu CHUN FENG CHN
21 Lenka SMIDOVA Lenka SMIDOVA CZE
22 Wiebke SCHRODER Wiebke SCHRODER GER
23 Neus GARRIGA-TURON Neus GARRIGA-TURON ESP
24 Tatiana DROZDOVSKAJA Tatiana DROZDOVSKAJA BLR
25 Teja CERNE Teja CERNE SLO
26 Jo DIKKENBERG Jo DIKKENBERG AUS
27 Andrea BREWSTER Andrea BREWSTER GBR
28 Blandine ROUILLE Blandine ROUILLE FRA
29 Shen HUANQI Shen HUANQI CHN
30 Sophie DE TURCKHEIM Sophie DE TURCKHEIM FRA
31 Shen XIAOYING Shen XIAOYING CHN
32 Marie AMANDINE VAN DE GHINSTE Marie AMANDINE VAN DE GHINSTE BEL
33 Charlotte STROBY Charlotte STROBY SWE
34 Laura BALDWIN Laura BALDWIN GBR
35 Ellen Cecilie ANDRESEN Ellen Cecilie ANDRESEN NOR
36 Kirsty BONAR Kirsty BONAR GBR
37 Katarlyna SZOTYNSKA Katarlyna SZOTYNSKA POL
38 Christiane PETZKE Christiane PETZKE GER
39 Berit BERG Berit BERG GER
40 Zhen SU Zhen SU CHN
41 Tania ELIAS-CALLES Tania ELIAS-CALLES MEX
42 Krysia POHL Krysia POHL USA
43 Merel WITTEVEEN Merel WITTEVEEN NED
44 Monika BRONICKA Monika BRONICKA POL
45 Veronika FENCLOVA Veronika FENCLOVA CZE
46 Maiko SATO Maiko SATO JPN
47 Magalie BONNEAU-MARCIL Magalie BONNEAU-MARCIL CAN
48 Emma JOENSSON Emma JOENSSON SWE
49 Victoria CROWDER Victoria CROWDER CAN
50 Marina GALLEGO DURAN Marina GALLEGO DURAN ESP
51 Sandra SANDQVIST Sandra SANDQVIST SWE
52 Anastasia MALETINA Anastasia MALETINA RUS
53 Nicola MULLER Nicola MULLER GBR
54 Mathilde GERON Mathilde GERON FRA
55 Evi VAN ACKER Evi VAN ACKER BEL
56 Angela MASTALLI Angela MASTALLI ITA
57 Virginia KRAVARIOTI Virginia KRAVARIOTI GRE
58 ALICIA Alicia CEBRIAN ESP
59 Juying ZHOU Juying ZHOU CHN
60 Ermioni OIKONOMOPOULOU Ermioni OIKONOMOPOULOU GRE
61 Marcia MACDONALD Marcia MACDONALD CAN
62 Giorgia CHIMONA Giorgia CHIMONA GRE
63 Sarah STEYAERT Sarah STEYAERT FRA
64 Florence BEAL Florence BEAL SUI
65 Lu LIANHUA Lu LIANHUA CHN
66 Gea BARBIC Gea BARBIC CRO
67 Verena WAGNER Verena WAGNER AUT
68 Marie VAN LAER Marie VAN LAER BEL
69 Claudia STROBELE Claudia STROBELE CAN
70 Natalia IVANOVA Natalia IVANOVA BLR
71 Johanna LARSSON Johanna LARSSON SWE
72 Helena SKARP Helena SKARP SWE
73 Elin SAMDAL Elin SAMDAL NOR
74 Katsiaryna LEVCHUK Katsiaryna LEVCHUK BLR
75 Jen SPALDING Jen SPALDING CAN
comments powered by Disqus